KONST / Litografier / Färglitografi 13669171
nr 1366 9171
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 98/150. Motivet: 61x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:02:41
11/12 12:58:09
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström